робота над кодом, тестування і розгортання

Bitbucket

Працюйте над кодом разом за допомогою вбудованих коментарів та запитів pull. Використовуйте репозиторії Git для управління і спільної роботи з кодом при розробці та виробництві програмних продуктів в команді.
Atlassian® Platinum Solution Partner
Компанія Softlist™ є офіційним партнером Atlassian® в Україні з найвищим статусом "Platinum Solution Partner". Ми надаємо послуги з проєктування, розробки та впровадження унікальних IT-рішень, які допомагають українським компаніям швидко реагувати на зміни в бізнесі й надавати відмінні послуги для клієнтів і співробітників!
Платформа спільної роботи з кодом
Якісне ПО завдяки перевірці коду
Використовуйте запити pull, щоб ефективніше затверджувати зміни коду. Створіть контрольний список для злиттів з конкретними відповідальними за твердження і обговорюйте питання прямо в вихідному коді за допомогою вбудованих коментарів.
Часте розгортання завдяки вбудованим можливостям безперервної поставки
Функції Bitbucket Pipelines і Deployments дозволяють виконувати збірку, тестування і розгортання коду з використанням інтегрованого конвеєра безперервної інтеграції та безперервної доставки (CI/CD).
Забезпечте безпеку робочого процесу
Завдяки білим списками IP-адрес і обов'язкової двофакторної автентифікації Ви будете впевнені в захищеності свого коду в хмарі. Щоб створювати якісний код, надавайте доступ тільки певним користувачам і контролюйте їх дії за допомогою прав доступу до гілок і перевірок злиттів.

Наші послуги

Поставка ліцензій
Офіційний продаж та продовження ліцензій (Cloud, Server, Data Center) ПЗ Atlassian® на території України.
Комплексне впровадження
Повний цикл робіт з налаштування / адаптації продуктів Atlassian® та окремих плагінів згідно з бізнес-вимогами.
Розробка плагінів і інтеграцій
Розробка додатків Atlassian® Marketplace та будь-якого нестандартного функціоналу для Jira, в т.ч. інтерфейсів обміну даними між різними системами (CRM, ERP, HRM, SIEM, ESM).
Готові рішення
Впровадження готових (переднастроєних) рішень на базі продуктів Atlassian® з урахуванням специфіки галузі: ІТ-компанії, телеком, дистрибуція, виробництво, банки, фінансові та страхові компанії.
Залишилися питання?
Зверніться до нас, щоб отримати інформацію про ціни, а також відповіді на питання про ліцензування продуктів та рішень Atlassian® в Україні!