Разом з Atlassian® до хмарного майбутнього

З 02 лютого 2021 р. корпорація Atlassian® повністю припиняє продаж нових ліцензій на серверні продукти, а також збільшує вартість обслуговування існуючих серверних ліцензій.
Підвищена Безпека • Підвищена НАДІЙНІСТЬ • ЛЕГКІСТЬ УПРАВЛІННЯ
Чому "хмара"?
Більшість організацій вже зараз користуються перевагами версії Cloud, і з кожним днем все більше клієнтів переходить з Server та Data Center редакцій продуктів до хмарного середовища.

Щоб підтримувати зручність роботи в хмарі на належному рівні, Atlassian® віддає пріоритет розвитку хмарних технологій і вносить серйозні зміни в пропозиції з самостійним управлінням.
Дорожня карта змін, що очікуються:
02 лютого 2021:
  • Закінчення продажів нових ліцензій типу "Server": ви більше не зможете купувати ліцензії на серверні продукти.
  • Оновлення цін: вводяться нові ціни на підтримку та оновлення серверних ліцензій (для активних ліцензій зміни в цінах відбудуться при наступномму продовженні).
  • Нові фукнції та продукти будуть додані в редакції Data Center.
  • Пріоритетна підтримка буде включена в підписку для продуктів Data Center для клієтів з кількістю користувачів 500 та більше.

Також з 2 лютого 2021 клієнти більше не зможуть запитувати або генерувати trial-ключі для додатків Atlassian® Marketplace для продуктів редакції "Server". Однак, при переході на "Data Center" клієнти як і раніше в своїх існуючих серверних продуктах зможуть використовувати пробні версії додатків, але тільки тих, що затверджені для "Data Center".01 травня 2021:

  • Закінчення розміщення додатків для серверних продуктів на Atlassian® Marketplace.

02 лютого 2022:

  • Розширення та зменшення серверних ліцензій не будуть доступні (користувачі не зможуть збільшити або зменшити кількість ліцензій на серверні продукти, що використовують).

02 лютого 2023:

  • Закінчення продажу нових додатків для серверних продуктів.

02 лютого 2024:

  • Закінчення підтримки серверних продуктів (підтримка та виправлення помилок після цієї дати не буде проводитись для серверних продуктів).
Продукти, до яких застосовуються зміни
Для версій Server
Припинення продажів нових ліцензій. Щоб зосередитися на постачанні висококласних продуктів версії Cloud, компанія Atlassian® припиняє продаж нових ліцензій для продуктів і додатків версії Server.

Технічне обслуговування протягом 3 років. Клієнти з існуючими ліцензіями Server можуть як і раніше купувати підтримку і технічне обслуговування для своїх ліцензій на строк до трьох років.

Майбутня зміна цін. З метою безперервного забезпечення безпеки і підтримки платформи Server ціни на підтримку існуючих продуктів лінійки Server буде збільшено.
Для версій Data Center
Майбутнє версій Data Center. Клієнтам, які поки не готові перейти на хмарні продукти та використовувати всі переваги версій Cloud - пропонується лінійка продуктів Data Center з розгортанням у власній інфраструктурі (on-premise). Atlassian® продовжує інвестувати в розробку нових можливостей, а також планує спростити спільне використання версій Data Center і Cloud для вас і ваших користувачів завдяки уніфікованому інтерфейсу адміністрування і поліпшеноі інтеграціі.

Майбутня зміна цін. У зв'язку з функціональним розширенням продуктів лінійки Data Center та включенням до складу додатків, що раніше постачались окремо, розширенням підтримки та подальшими запланованими інвестиціями в розвиток ціни на підписки Data Center буде збільшено.
Зверніться до нас, щоб отримати відповіді на питання про покупку та ліцензування продуктів Atlassian®, а також рекомендації з планування і виконання міграції в "хмару"!
Питання що часто задаються