простір для командної роботи

Confluence

Створюйте документи, вирішуйте організаційні питання і обговорюйте все необхідне в одному місці. Використовуйте шаблони сторінок створених на основі досвіду зі всього світу.
Atlassian® Platinum Solution Partner
Компанія Softlist™ є офіційним партнером Atlassian® в Україні з найвищим статусом "Platinum Solution Partner". Ми надаємо послуги з проєктування, розробки та впровадження унікальних IT-рішень, які допомагають українським компаніям швидко реагувати на зміни в бізнесі й надавати відмінні послуги для клієнтів і співробітників!
Створюйте колективні знання команди в одному місці
Confluence — основне інформаційне джерело організації: єдине місце, де відбувається спільна робота над проектами.
Розширений пошук і дерево сторінок

З легкістю упорядковуйте і знаходьте сторінки, використовуючи розширений пошук, мітки і інтуїтивну ієрархію сторінок.

Рекомендовані шаблони

Почніть з порожньої сторінки або виберіть один з більш ніж 75 шаблонів для кожної команди: від документів по стратегії і планування до звітів.

Інтеграція з Jira

Зв'яжіть плани з процесом розробки, використовуючи потужні інтеграції з Jira, включаючи відстеження завдань і динамічно оновлювані дорожні карти.
Редагування в режимі реального часу

Редагуйте документи разом в режимі реального часу і публікуйте оновлення з підсвічуванням змін і історією версій.

Коментування

Залучіть всю команду в процес, використовуючи коментарі внизу сторінки або по тексту. Розкажіть про свої враження від контенту використовуючи "вподобання" для сторінок, зображення, GIF-файли та емодзі.

Інформування

Повідомляйте учасників команди, коли відзначаєте їх тегом або призначаєте завдання, щоб тримати їх у курсі прогресу.
Права доступу

Надавайте співробітникам відкритий доступ до всієї необхідної актуальної інформації, захистивши конфіденційні дані за допомогою налаштувань прав доступу.

Індивідуальна стрічка на персональній домашній сторінці

Повертайтеся до нещодавніх пунктів розділах, незавершеною роботі або чернеток і залишайтеся в курсі того, що відбувається, переглядаючи стрічки подій і популярного контенту на персональній домашній сторінці.

Оголошення та блоги

Діліться останніми новинами і об'єднуйте співробітників за допомогою блогів, які підтримують їх залученість і забезпечують прозорість взаємодії.
Ukrainian Language Pack
Український пакет локалізації!
Користувацький інтерфейс Confluence (Server & Data Center) повністю переведено на українську мову завдяки "Ukrainian Language Pack for Confluence". Цей додаток забезпечує відповідність вимогам чинного законодавства щодо наявності україномовного інтерфейсу в програмних продуктах, що реалізуються та закуповуються на території України (ЗУ «Про забезпечення функціонування української мови як державної» (ст. 27 цього Закону)).

Наші послуги

Поставка ліцензій
Офіційний продаж та продовження ліцензій (Cloud, Server, Data Center) ПЗ Atlassian® на території України.
Комплексне впровадження
Повний цикл робіт з налаштування / адаптації продуктів Atlassian® та окремих плагінів згідно з бізнес-вимогами.
Розробка плагінів і інтеграцій
Розробка додатків Atlassian® Marketplace та будь-якого нестандартного функціоналу для Jira, в т.ч. інтерфейсів обміну даними між різними системами (CRM, ERP, HRM, SIEM, ESM).
Готові рішення
Впровадження готових (переднастроєних) рішень на базі продуктів Atlassian® з урахуванням специфіки галузі: ІТ-компанії, телеком, дистрибуція, виробництво, банки, фінансові та страхові компанії.
Залишилися питання?
Зверніться до нас, щоб отримати інформацію про ціни, а також відповіді на питання про ліцензування продуктів та рішень Atlassian® в Україні!