управління agile-проектами

Jira Software

Scrum, Kanban, Змішана методологія! Плануйте, відстежуйте і випускайте програмні продукти світового рівня за допомогою рішення №1 в Україні для agile-команд.
Atlassian® Platinum Solution Partner
Компанія Softlist™ є офіційним партнером Atlassian® в Україні з найвищим статусом "Platinum Solution Partner". Ми надаємо послуги з проєктування, розробки та впровадження унікальних IT-рішень, які допомагають українським компаніям швидко реагувати на зміни в бізнесі й надавати відмінні послуги для клієнтів і співробітників!
Випускайте ПЗ швидко і часто
Рішення Jira Software розроблено таким чином, щоб кожен член вашої команди розробників міг планувати, відслідковувати і випускати чудове ПЗ.
Плануйте

Створюйте користувальницькі історії та завдання, плануйте спринти і розподіляйте завдання в своїй команді розробників.

Відстежуйте

Розставляйте пріоритети і обговорюйте роботу своєї команди в умовах абсолютної прозорості.
Випускайте релізи

Випускайте нові версії і будьте впевнені, що актуальна інформація завжди у вас під рукою.

Створюйте звіти

Підвищуйте продуктивність команди, спираючись на візуальні дані, доступні її членам в реальному часі.
Ukrainian Language Pack
Український пакет локалізації!
Користувацький інтерфейс Jira Software (Server & Data Center) повністю переведено на українську мову завдяки "Ukrainian Language Pack for Jira". Цей додаток забезпечує відповідність вимогам чинного законодавства щодо наявності україномовного інтерфейсу в програмних продуктах, що реалізуються та закуповуються на території України (ЗУ «Про забезпечення функціонування української мови як державної» (ст. 27 цього Закону)).

Наші послуги

Поставка ліцензій
Офіційний продаж та продовження ліцензій (Cloud, Server, Data Center) ПЗ Atlassian® на території України.
Комплексне впровадження
Повний цикл робіт з налаштування / адаптації продуктів Atlassian® та окремих плагінів згідно з бізнес-вимогами.
Розробка плагінів і інтеграцій
Розробка додатків Atlassian® Marketplace та будь-якого нестандартного функціоналу для Jira, в т.ч. інтерфейсів обміну даними між різними системами (CRM, ERP, HRM, SIEM, ESM).
Готові рішення
Впровадження готових (переднастроєних) рішень на базі продуктів Atlassian® з урахуванням специфіки галузі: ІТ-компанії, телеком, дистрибуція, виробництво, банки, фінансові та страхові компанії.
Залишилися питання?
Зверніться до нас, щоб отримати інформацію про ціни, а також відповіді на питання про ліцензування продуктів та рішень Atlassian® в Україні!